- Це подія пройшло.
Відкриття ретро-мото сезону 2026 у Львові
19 Квітня @ 11:00 – 17:00
Вся мото – та ретро спільнота Львова і Західної України прибуває на відкриття ретро-мото сезону 2026 у Львові . Звук двигунів, запах гуми і справжня атмосфера — вже зовсім близько! 🔥
Запрошуємо вас на відкриття ретро сезону 2026 року — долучайтеся у ретро одязі та на ретро техніці!
📍 Зустріч: 19 квітня 11:00 біля входу в Парк культури та відпочинку імені Богдана Хмельницького
📸 11:30 — фотозона
Далі на вулицю Городоцька 306 (Aria Group), де відбудеться відкриття мотосезону 2026.
💥 У програмі:
• Змагання на ретро техніці «Джимхана»
• Мотосервіс за донат
• Армреслінг 💪
• Жива мототусовка
• Богрич
• Фудкорт
• Благодійний збір на «Русоріз»
🤝 Партнери:
REGA, Huligan MC, Biker Club LX, Lions MC Ukraine, Ретровики Львова
Для Ретровиків Львова буде окрема зона для техніки. Рекомендуємо взяти з собою палатки, парасольки та кріселка для комфортного відпочинку 🙌
Ми не просто відкриваємо ретро сезон — ми просуваємо культуру безпечного водіння

