Свою розповідь про один із бюджетних та міцних мотоциклів японського мотопрому розпочну з того, що у мій гараж він потрапив на зміну Triumph Tiger 1050.

Triumph був змушений продати з єдиної причини: відсутність документів. Забігаючи наперед, скажу, що Tiger 1050 значно комфортніший по підвісках, а динаміка двигуна, в порівнянні з Suzuki, просто ураганна:115к.с. VS 98к.с. До Triumph я ще повернуся у окремому огляді, а зараз кілька слів про Suzuki.
Мотоцикл був придбаний у 2019р.Мій особистий пробіг склав більше 20тис.км. V-STROM має досить багато мінусів,про котрі нижче. Але всіх їх перекриває головний плюс:ЦІНА та ДОСТУПНІСТЬ. Модель 2006р. була придбана мною за 4700дол.Для потенційних покупців скажу:мот повністю вартує своїх грошей.


Suzuki DL1000 V-STROM
Найбільшим мінусом та ахілесовою п’ятою являється гальмівна система TOKICO. Гальма непогано справляються з пілотом, але якщо сідає другий номер, плюс 3 кофри, то про динамічну їзду можна забути. Лікується заміною супортів та дисків на потужніші. Вишенька на торті – відсутність ABS, (навіть жодного натяку на комбібрейк!) Чомусь на 650 Стромі ABS присутній. Вітрозахист при високому положенні вітровика працює задовільно лише до 120км/год. Далі повітряний потік починає активно трясти макітрою). Додатковий дефлектор не сильно рятує ситуацію.При подальшому прискоренні починає дути вище колін і дуже не приємно під нижній край куртки. Це не погано літом, але коли холоднувато то бісить!
Оптика буде достатньою, лише після заміни стандартних ламп на LED. Щеплення туге, не інформативне. Основна болячка, це – сам поршень та манжет, котрі на двигуні швидко покривається корозією. Але навіть новий циліндр щеплення витискається важче, ніж більшість тросових, отже тренуємо ліву кисть! До проблем щеплення також належить специфічний металевий стук корзини. Розбивається посадка пружин, або втулка. Але з даною проблемою наші Мотобрати вже давно й успішно навчилися боротися.) Також часто можна побачити підтікання антифризу з правої сторони двигуна. Лікується заміною ущільнень водяного насоса. Несправність характерна для мотоциклів, котрі рідко використовуються


Suzuki DL1000 V-STROM – Висновки
Двигун, непогано тягне, в міру економічний, навіть трохи дуркуватий на високих обертах, все ж коріння від TL1000! КПП без питань. Нейтральну знайти легше ніж у BMW!
Підвіска досить м’яка, по трасі кайф, по бездоріжжю закриває більшість запитів, без фанатизму був на ньому на Драгобраті та Памірі, якщо є досвід то вона потягне)
Мотоцикл падав та плавав, та все одно їхав, тому кажу що він міцний!
Посадка комфортна. Другому номеру також норм. Вартість обслуговування не висока.
Підсумок, мотоцикл якісно збудований; має дизайн який не старіє ; хороший, не ламучий двигун. Впевнений, ви подолаєте на ньому тисячі кілометрів, і не будете зважати на ті негативні моменти що я виклав вище!

