Насамперед хочемо подякувати організаторам Warsaw motorcycle show 2026 за запрошення та квитки. Захід відбувався на дуже високому професійному рівні. Отримали досвід, море інформації та нові знайомства.
У нас було критично мало часу, в силу певних обставин, тому для відвідування вибрали суботу. Приїхали раніше на 2 години, щоб запаркуватися та підготувати фото-відео апаратуру. Початок було анонсовано на 10.00, тому у 8.00 на масштабність заходу ще не було жодного натяку. Приїздили поодинокі мотоциклісти,на парковці стояли брендовані авто учасників та був розкладений намет мотоклубу BORUTA. Ближче до десятої години кількість людей раптово зросла. Поки ми робили промовідео, за кілька хвилин утворилася на вході черга з добрих кількох сотень людей. О 10.00 відкрилися двері та розпочався власне сам захід . Морально налаштувалися на годинку в черзі, але буквально в 10.05 вже були всередині!


Відразу на вході нас зустрічають квадроцикли BRP та стантові мотоцикли. Пізніше відбулися їхні виступи.


І тут перша ремарка: кожен хто прийшов, міг знайти для себе щось цікаве. Кількість та різноманіття розваг було дуже широке: від тату студій, джимхани, різних майстеркласів, зустрічей з відомими польськими спортсменами та мотомандрівниками до дріфту у виконанні тіра та покатух на гелікоптері.

В силу цих факторів багато хто відвідував захід цілими сімями та дуже великою була кількість дітей.
Ще перед початком заходу, на стадії розпивання кави, у Макдаку нас ледь не збила з ніг група дітей віком від років 8 і старше, хлопчики та дівчатка, котрих по футболках було ідентифіковано як ендурогурток. Першою думкою було те, що дітям з дитинства прививають любов до техніки, та правильно використовують їхній час… В той же момент було проведено редакційну нараду та прийняте одностайне рішення зайнятися цим питанням. Але повертаємося на сам захід. Через ліміт у часі був чіткий план дій. В один допис нереально вмістити всю інформацію, тому перша частина буде про загальні враження, захват та розчарування.
Так, воно також, на жаль, було присутнє. Основною причиною якого була відсутність деяких виробників. БМВ та Хонда ми не змогли знайти, як не старалися. Також можна впевнено зафіксувати той факт, що китайський мотопром намагається захопити ринок Європи. З перемінним успіхом))) Або й зовсім без нього))). Робиться це за допомогою як відомих історичних брендів, переважно італійських, як то Benelli, місцевих історичних виробників на кшалт JUNAK чи ROMET, виробників, котрі вже себе зарекомендували, та тих, котрі напевно себе не зарекомендують ніколи. Зрештою, час покаже хто був правий.


Крім посидіти та пофотатись на мотоциклах (не на усіх!), можна було приміряти та придбати екіп, шоломи, одяг аксесуари, купити сувенірку чи якусь памятну річ. Від бюджетних речей до преміума. Безпосередньо на виставці було кілька європейських премєр нових моделей мотоциклів. Нам пощастило стати одними з перших хто побачив ювілейний SUZUKI GSX1000R випущений до 40ї річниці моделі. Ну і звичайно виставка кастомів, з першим у Польщі мотокатафалком.


І поки свіжа память та емоції, приступаю до детального опису всього вище написаного.
Далі буде….
